| Laura B. a întrebat:

Am o problema cu televizorul meu. Pana acum se deschidea foarte greu si trebuia sa tot apas butonul pentru pornit, iar ieri cand in sfarsit am reusit sa-l deschid tot ecranul era negru iar pe centru a aparut o linie verticala cu toata imaginea care era la TV doar ca de grosimea unui deget. Vreau sa stiu daca are rost sa-l repar si cam ce problema ar avea si daca ati putea sa-mi aproximativi un pret (pentru cunoscatorii domeniului) sau daca ar trebui sa-mi iau un nou TV/

2 răspunsuri:
| BineeeMa a răspuns:

Depinde... daca e un televizor ieftin sau vechi nu se merita sa il repari

| ILoveMe2 a răspuns:

Aveam aceeasi problema la telvizor dar am uitat cat costa dar in orice caz Televizorul e dintr-ala vechi adica nu subtrie, LCD, sau plasma? Daca DA o sa se strice mai mereu! asa ca i-ati altul