| anonim_4396 a întrebat:

am o problemă cu un laptop Asus. Treaba sta in următorul fel aprind laptopul (am w8.1) ma loghez, iar după logare când apare nu îmi mai apare mousul. Înainte de logare apare pe dekstop, după ce mă loghez nu mai apare. Ce pot sa fac?
-Mousul merge, dar nu apare. Adică nu vreau să aud cu reinstalări de windous sau a driverelor. Dispare după logare!
-Dau funda! big grin

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Schimba de marca. ti-ai cumparat o castana.
funda nu trebuie sa imi dai.

| anonim_4396 explică (pentru gelu1970):

Nu iti dau stai calm, dar in schimb am o intrebare pentru tine : tu stii sa scrii? o.0

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca stiu sa scriu. tu daca esti asa destept spune-mi unde am gresit. cand tastez pot sa gresesc. insa cred ca tu putin vocabular disponibil ai daca eu am gresit in cele doua randuri scrise mai sus. si intr-adevar ti-ai cumparat o castana.

| gelu1970 a răspuns:

Mousul
windous
uite cat de bine scrii.
cand o sa-ti mearga laptopul ai face bine sa incerci sa inveti putina engleza daca vrei sa folosesti cuvintele respective si sa inveti ce inseamna modestia.
lumea e plina de prosti si fuduli.