| Dany06 a întrebat:

Am o problema cu un LG optimus 2x. S-a descarcat bateria complet si s-a inchis si dupa l-am pus la incarcat. Dupa ce s-a incarcat am vrut sa-l pornesc dar mi se pornea, se incarca si dupa se tot restarta, adica incepea acelasi proces de la inceput.Stie careva care e problema sau daca stiti ce pot face?

3 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

thinking pai sa stii ca am patit si eu asa,, am un LG kp 502. Pai ce sa zic tipic LG`urilor care sunt niste telefoane de..., Eu am observat k nu mai facea bateria contact, se largise acolo locul si am o hartie pusa sa faca contact cu, chestiile alea aurii,

| napoleon16 a răspuns:

Te rog du=l la un service si vezi daca il poit rezolva

| Dany06 explică:

Pai nici nu ma gandesc sa fac altceva cu el decat sa il dau la un dr.gsm luni pentru ca maine sunt inchise. oricum multumesc!