| Cătălin11 a întrebat:

Am o problema cu un Samsung Galaxy S3 Neo i9301 luat de la eMAG. E luat de 6 luni. Vorbeam pe Skype de pe el, m-a avertizat de 2 ori ca se descarca, s-a descarcat si acum nu se mai deschide. Ce sa fac? Imi puteti da un sfat. Fara: suna la ei, ai garantie, etc. Vreau sa stiu posibile cauze.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Claudiu2710 a răspuns:

Asa am patit si eu la tableta mea si cand am dus-o la reparat am asteptat 1 luna si a spus ca nu se poate repara crying

| Cătălin11 explică (pentru Claudiu2710):

Da, numai ca tabletele au bateria nedetasabila. La telefoane (majoritatea) se poate schimba bateria