| chrus a întrebat:

Buna am o problema enorma : Mi-am reinstalat windows-ul si eu de obicei instalez driverele de pe un site de incredere. Il instalez dupa intru in folder apas setup dupa imi da o eroare care spune ca am sistemul prea slab dar de obicei imi merge chiar dimpotriva mi-am mai pus un ram in plus. Ce sa fac? !

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De obicei se instaleaza driverele de la producator, nu de pe prostii de site-uri de "incredere"!

| chrus explică (pentru K0sti):

Site-ul ala e de la producatori mereu imi mergea doar acum nu imi merge