| anonim_4396 a întrebat:

am o problema ff mare!
nu mai pot descarca de pe net nimic. daca incerc sa descarc ceva nu se descarca in totalitate crying
imi poate spune candva ce s-a intamplat?
funda! happy

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Este posibil sa ai probleme cu conexiunea de internet (sa pierzi pachete). Incearca mai multe browsere si vezi daca problema apare mereu.
De asemenea, poti verifica conexiunea cu un ping: te duci la Run, scrii CMD, si dai Enter. In fereastra care apare scrii "ping www.google.ro -t" (fara "", iar in loc de google poti sa scrii orice adresa vrei). Daca nu iti da mereu Reply si apare Request timed out, atunci ai probleme cu conexiunea.

1 răspuns:
| Sperman a răspuns:

Probabil ai o eroare, reinstaleaza browserul din nou.