| stfbaaa a întrebat:

Buna!
Am o problema la pc.mi se intrerupe pentru cateva secunde..si pe youtube, filmele, chiar si screensaver-ul.straight face.
Nu stiu de la ce poate fi, dar am o banuiala..Acum cateva zile a inceput sa imi apara imediat cand deschid pc-ul o eroare..cv cu Win 32..nu stiu..nu ma pricep.
Imi poate da cineva id-ul prin mesaj sa ma ajute?
Dau fundahappy..

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul.Problema aia face ca windowsul sa nu functioneze in parametrii normali daca depaseste o anumita "limita" a functionarii.

| naitreaba a răspuns:

Pot fi o gramada de probleme: RAMi, Procesor, Placa video, Windows. Cel mai probabil e Windows-ul sau RAMii.

| Mav3rick a răspuns:

Salut cred ca am si eu aceeasi problema doar ca mie imi si suna ca si cum as inseri un stick in portul usb acelasi sunet am schimbat xp, win 7, xp sv pack 2 aceeasi problema la toate. ma poate ajuta cineva? stfbaaa daca cumva rezolvi ma ajuti si pe mine happy