| Sergiubv15 a întrebat:

Am o problema legata de partea audio.Am un Samsung Galaxy Ace 4 si recent mi-am cumparat o pereche de casti tip DJ de la Pioneer.De cateva zile muzica se aude total aiurea, doar instrumentalul dar nu cum trebuie iar vocal deloc.Cand conectez alta pereche de casti se aude cum trebuie.Acum 2-3 zile si cu castile noi se auzea foarte ok. Ajutoor! laughing Dau funda

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai logic castile noi sunt de vina.
Daca inainte mergea telefonul 100% nu s-a defectat ci castile sunt de vina.