| RedPorcelain a întrebat:

Am o problema mare in legatura cu messenger-ul.Problema e ca eu nu pot vedea ce imi scriu altii, decat dupa cateva minute bune.Am incercat cele doua metode din run, dar niciuna nu a functionat. Am reinstalat messenger-l de cateva ori, mereu alta versiune. Dar tot nu merge. Ce trebuie sa-i fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Downloadeaza yahoo text repaire. e free pe net,(http://tutorialepc.ro/......direct.php urmezi instructiunile si se rezolva. nu e neaparat de la virus, ci uneori de la...antivirus, care "vede" ca pe virusi niste fisiere din system32 si le sterge, facand uneori imposibila rularea unor programe corect:)

4 răspunsuri:
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Am avut aceeasi eroare si eu. Uite cum faci. Intri in RUN si scrii REGEDIT si dai enter, apoi urmezi calea aceasta
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft\ Windows \ CurrentVersion \ Internet Settings \ Zones

Exact asa, acum ar trebui sa ai 5 chestii dintre care una sa nu aiba un numar sau ceva ci un patratel sau un caracter special, dai click pe aia si dai delete, iesi din REGEDIT si dai drumu din nou la Yahoo!, vezi sa nu fii pe Yahoo! in timpul asta. Daca nu citeste mai in detaliu aici:
http://www.techspot.com/vb/topic156840.html

| Mariana155 a răspuns:

Reinstaleaza messengerul.

| razvyi a răspuns:

Schimba windosu