| ralfy123 a întrebat:

Cand intru pe opera (sau orice) imi zice "This website has been blocked for you"? Cum scap de ea?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la un program ce iti blocheaza internetul, ori gasesti programul ori reinstalezi windowsul.

| pozeanimate a răspuns:

(sau orice) ce inseamna?
mai detaliat
explorer chrome merg?

| ralfy123 explică (pentru pozeanimate):

Mda, la orice browser imi zice la fel la toate siteurile care se trimina cu ".com"

| PwNZ a răspuns:

Ai cumva antivirus? Se poate ca antivirusul sa detecteze fisierele html care intra in pc ulterior ca virusi.
Daca nu, se poate sa iti fi setat cineva ca paginile web sa ti le blocheze.
Daca nu incearca sa dezactivezi firewall, netul si sa configurezi din CONTROL PANEL-INternet Op. Funda?

| pWd a răspuns:

Ai IP-ul blocat. Asa am avut si eu. Daca esti pe clicknet suna operatorul si spune-i sa iti dea ip dinam. Funda? Ori reinstalieaza Windosul.

| areth a răspuns:

Schibma Windous-ul la PC.
Dezinstaleaza OPERA si instaleaza alt web. Funda?

| PwNZ a răspuns (pentru areth):

Pentru asa ceva sa schimbi windowsul? GLumesti prietene

| areth a răspuns (pentru PwNZ):

Eu asta am patit si operatorul de la firma mea de net asta mi-a spus. Operatori diferiti