| anonim_4396 a întrebat:

am o problema pe laptop am windows 8 light blue pe el,., si nu citeste wireless-ul. Primele doua zile cand l-am luat citea wireless-ul nu stiu ce trebuie sa fac. Apoi mai tarziu nu mai citea wireless-ul. am incercat sa conectez laptopul la cablul de wireless sa il citeasca dar nu merge internetul in nici un fel. ajutor

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Ma gandesc c-o fi driverul placii de retea. Incearca sa-l reinstalezi / updatezi.