| gloria a întrebat:

am o problema si poate cineva dintre voi se pricepe si ma ajutahappy am o camera Canon ZR850; am primit-o cadou de la un prieten din SUA deci nu am garantie laughing si de cand o am am folosit-o de 2 ori adica am facut cateva poze deoarece nu mai mergestraight facenu se mai deschide decat daca este la incarcat straight facein mare cred ca nu se incarcasad daca este incarcatorul in priza pot face pozelaughing daca nu e moartasad ce are? aveti idee ce sa-i fac? este noua si ma gandesc ca daca nu am lovit-o asta ar cam fi motivul nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un centru specializat

1 răspuns:
| katta a răspuns:

Salut! Si eu am un aparat foto digital Canon A460 si la un an dupa ce l-am cumparat pot sa ii pun cele mai ale dracul baterii ca tot baterie descarcata imi arata. Si am my auzit de problema asta la aparate si la camere video CANON. Bft!