| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

.am o problema super enervanta, can vreau sa inregistrez se aude un sunet pe fundal, adica niste bazaituri ce sa fac? si cand nu-l folosesc imi apar 5 linii la volum, ce s-a intamplat? Ca ieri mi-a mers fara probleme? sa fie de la windows? placa audio?

1 răspuns:
| famrussu a răspuns:

Sa inregistrezi cu telefonul...o muzica care o canta pe youtube? nee
stii ce fa? intra siteul asta :
http://convert2mp3.net/en/ iei link-ul de la orce piesa de pe youtube si o downloadezi, dar cu bazaitu ala si liniilea alea...e asa defiecare data..nare nici o problema calcu...dar face niste unde magnetine telu cu Pc si de asta