| MaGicElEmEnt a întrebat:

Buna am o problema uriasa...De la un timp nu merge sunetul.Adica,imi arata jos in dreapta unes toate alea ca si cum ar fi pe mute dar nu estraight face Si cand dau pe el sta ...scaneaza ceva si zice ca una sau doua boxe nu merg dar merg toate.Atentionez sa zic ca am windows 7 sincer ceam mai vazut pe net sa activez audio service asta imi zice asa cand dau Start:Windows could not start the Windows Audio service on Local Computer.
Error:1075:the dependency does not exist or has been marked for deletion.
Atat, deci sincer nu stiu ce sa mai fac x_X nu mai suport...ciudat ca pe win xp merge dar sa stiti ca cu eu aveam cd-urile compatibile doar pentru xp si cele mai vechi nu si pentru win 7
nu instalam nimic dar imi mergea totu perfect pana dupa cam un an sau 2 totu mergea perfect si se duce dracu sunetul.In fine daca aveti vreo rezolvare sau de unde pot downloada ceva drivere sau nu stiu orice... va rog frumos as fi ffff recunoscat broken heartsad
Mersi frumos kiss dau si funda

Răspuns Câştigător
| Dubaster a răspuns:

Dami un add la djdubaster daca vrei si se poate rezolva orice

3 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Un nume de placa de baza, placa sunet?

| Stefan89 a răspuns:

Windows 7 trebuia sa instaleze toate driverele automat.Instaleaza sunetul inca odata,daca nu isi revine sau iti spune ca nu e driverul compatibil cu windows-ul, descarca unul nou, compatibil cu windows 7(desi nu cred ca e nevoie) Solutia care va merge garantat,in caz ca nu dau rezultat cele de mai sus, este sa instalezi iar windows-ul, impreuna cu un antivirus bun, recomand nod 32 antivirus.Am reparat sute de computere de toate varstele si de toate tipurile si am gasit n cazuri in care virusii au fost cauza pierderii sunetului

| MaGicElEmEnt explică:

Dubaster ti-am dat add si apropo ce-ai zis tu Stefan tocmai de asta am reinstalat windowsu ieri pentru ca imi aparea problema asta si dupa ce miai instalat toate programele etc etc... mergea perfect pana am dat un restart ca sa se ''puna'' uptadeurile...si cand intru vad ca n-am sunet ce am specificat in ''ajutor'' ca imi aparea ca si cum ar fi mut dar nu e in fine. Dubaster ti-am dat add si care ar putea sa ma mai ajute:george_nibiru2
P.S:mersi tuturor si mai astept raspunsuri daca aveti kiss