| YONYELLA2012 a întrebat:

Am o tableta ALLVIEW SPEAD CITY si am pus gresit de mai mult de 5 ori modelul de deblocare. Imi cere contul de Google. L-am pus si imi spune sa astept 30 sec si apoi nimic. Nu merge deblocata. Stie cineva cum sa o deblochez?!

Merci anticipat! :*

1 răspuns:
| AlexEduard232 a răspuns:

Daca nu-ti mai amintesti parola poti numai sa restaurezi datele din fabrica...iti va reseta memoria telefonului... daca vrei sa faci asta trebuie sa gasesti o combinatie de butoane atunci cand telefonul tau e inchis.La LG E720 de ex. trebuie sa tii pe butonul Home si Vol. up si Vol. down. Bafta