| f1r3TiG3R a întrebat:

am o problema am incercat sa instalez Cyanogen mod 7 (android 4.0) pe un huawai vf 858, si acum nu imi porneste telefonul, adica porneste imi apare logoul de la Cyanogen mod 7, dar dupa o ia din nou, adica la nesfarsit, nu am resusit sa intru nici macar boot, e posibil sa nu se fi instalat complet, sau ce are. Si il pot instala direct din pc pe telefon. M ajuta cineva dau funda si vot, am nevoie de ajutor pana maine.

Răspuns Câştigător
| nucontez a răspuns:

Scoate-i bateria si porneste-l iar, daca nu instaleaza din nou softul si lasa-l pana la capat asa am facut eu cu un Nokia nu s-a instalat complet si facea figuri