| Anonima1678 a întrebat:

Am o tableta mitab BALTIMORE. Este din Spania. Am vrut astazi sa descarc Pixwords, si nu am putut, deoarece la 13% s-a oprit spunand: "Pixwords nu s-a putut descarca din cauza unei erori" Cum put rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Grigore_1985 a răspuns:

Daca ai reusit sa descarci jocul uite un mic secret http://pixwords.biz/ aici gasesti toate rezolvarile pe nivele si pixwords Romania cuvinte

| Anonima1678 explică (pentru Gabriel_Grigore_1985):

Multumesc,dar inca nu am rezolvat problema.

4 răspunsuri:
| RStar a răspuns:

Http://www.apkhotel.com/apk/66774/ dau in jos si apesi pe download from apkhotel

| Anonima1678 explică (pentru RStar):

Nu merge. Oare de ce a aparut problema asta? Nu am avut probleme pana acum.