| mariela60 a întrebat:

Buna,am o tableta SAMSUNG, de cateva zile si nu prea ma pricep,va rog sa mi spuneti,unde gasesc pozele pe care le am salvat, primite pe messenger.va multumesc.Nu le gasesc in galerie.

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! happy
Incearca sa o conectezi la laptop/computer si iti vor aparea toate fisierele si le iei la rand pana depistezi...Succes! happy

| LTAA a răspuns:

Cauta atent in "File Manager".

| mariela60 explică (pentru LTAA):

Multumesc

| LTAA a răspuns (pentru mariela60):

Si funda?

| Inovssakura a răspuns:

Hmm..Pai daca nu le gasesti in galeria ai putea sa cauta la "fisiere mele"

| alexandru2004 a răspuns:

Cauta in exploratorul tau de fisiere un folder pe nume Y! mail sau ceva de genul.