| oița112 a întrebat:

am o urgenta. mi-am descarcat un program "yotube dowlander" pentru ca sa-mi descarc muzici, ii bun programul numai ca mi-a descarcat jocuri si alte programe si am incercat sa le sterg nu pot, imi merge asa de greu calculatotul, nu stiu ce sa fac, ceva programe antivirus, nu stiu, heelp dau fundita :3

1 răspuns:
| Laurian1999 a răspuns:

Instaleaza-ti windows-ul din nou! Chinuie-te un pic ( fara sa te cuplezi la net [in cazul unei conexiuni wireless, scoate-l din priza pentru ca windows-ul si programele fac anumite uptade-uri care te jeneaza un pic la viteza calculatorului], sa salvezi ceea ce iti trebuie in alta partitie. Si dupa te apuci de reinstalare.