| xMaTrIxX a întrebat:

Am un galaxy s4 de luni. Ce antivirus sa ii bag? ce programe sa ii bag sa mearga perfect. sa nu se blocheze. a cam inceput sa se blocheze pe la jocuri. dar decat 1 joc am in el. am incercat azi sa ii iau de pe magazin play un program de schimba meniul sau nu stiu ce, si apoi a inceput sa mearga greu la joc. Deci ce programe ar trebui sa am pe el. Cele de baza si cele mai bune si folositoare.

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

In ptimul rand ia-ti un antivirus, ori Avast ori Bitdefender..astea sunt cele mai bune. apoi ia-ti Clean Master.e cel mai bun program de curatat..si cam atat..Aceste doua programe sunt cele maibbune pentru telefon.