| KimY a întrebat:

Am primit ieri(mai exact aseara)un cadou pe hi5.Am dat acolo la"Fa click aici pentru a-ti despacheta cadoul", dar nu mi s-a despachetat.Cum dadeam click acolo mi se repeta profilul...Cum pot vedea ce cadou am primit? Cum fac sa imi apara si pe profil cadoul(nu e privat cadoul)?

2 răspunsuri:
| abstract3D a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar a fost un virus de pe retea eu asa am patit trimis pe hi5 de cineva eu am patit-o dar norocu mee a fost ca am avut antivirusul bun ca asa mi se duce pe garla la vale pc hai bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clic in truna