| alynutza97 a întrebat:

am probleme cu parola de la messenger. Am incercat sa o pun pe cea care o stiam ca o am si nu-mi merge asa ca voiam sa o schimb am incercat prin yahoo dar imi cere intrebarile acelea si nu mai stiu raspunul. Nu stiu ce sa-i mai fac. daca ma puteti ajuta cumva v-as multumi din toata inima:*:*:*

4 răspunsuri:
| Robertty a răspuns:

Pai daca ai uitat parola si intrebarile alea nu prea nu prea ai ce face! ai putea sa ti mai faci un id pe acelasi cont in rest...

| alynutza97 explică (pentru Robertty):

Faza e ca am bagat parola care credeam k e si dupa mi-am amintit-o pe aia cre era intr-adevar a contului si atunci nu mi-a mai mers ma gandeam k mi-au blocat contul cei de la yahoo si ca peste cv timp il deblocheaza dar.

| andreea543 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, dar nu ai ce sa faci numai sa iti faci alt cont.

| alynutza97 explică (pentru andreea543):

Ma gandeam sa mai astept poate il deblocheaza cei de la yahoo din mom ce l-am bagat de mai multe ori...