| sweetys a întrebat:

Am si eu la munca un office vechi. In documentele de tip word nu imi mai apare meniul. Cum fac sa imi apara iar? Ce tine de toolbar apare. Hepl!

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai apasa click pe un meniu, exemplu "Home" si apoi in coltul din dreapta (tot in tabul nou aparut) apare un simbol ca un ac de prins lucruri, ceva "pin". Apesi pe el si ar trebui sa ramana fix.

Bula
| Bula a răspuns:

In partea superioara al ferestrei Word (locul meniului-text), intr-un loc GOL, dai click-dreapta.
Trebuie sa-ti apara lista segmentelor de butoanelor, precum si setarile generale (jos).
Alegi meniul "Obisnuit" sau "General", iar printre butoane cauti "Meniu" sau "Optiuni /Setari Generale".