| dooinitza a întrebat:

am si eu niste probleme cu laptopul meu. Rareori cind il aprind la fiecare atingere a vreubui buton scoate niste sunete ciudate * un fel de beb-beb-beb. chiar si atunci cind il sting si continua asa mult timp pina cind nu se stinge cu totul *asta poate dura saptamini( acum acesta se aprinda dar ecranul e totnalb si nu reactioneaza la nimic (atunci macar era prin culori_ ajutati-ma va rog

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-l la reparat. Nimeni nu-ti poate spune ceva aici. Cei de la reparatii au de obicei aparate care spun ce defectiune este.