| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare...am gasit o cartela orange cu numar pe jos.am introdus-o in telefon si imi spune no network(fara retea).nu pot sa apelez pe nimeni dar agenda te telefon exista...sunt cateva numere... ce pot sa fac am verificat si nu exista numar de telefon...va rog sa ma ajutati.MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E dezactivata, expirata, sau furata, si declarata ca atare! si euam gasit una tot asa, mai demult... In ce sens soliciti ajutor?! Daca a fost la abonament, si are vechime mai mare de un an, primeste alta, cu acelasi numar, gratuit! Daca e prepay, plateste pentru a primi alta, sau isi ia una noua, cu alt numar, si-si comunica noul numar doar celor strict necesari sa-l aiba!