| cosmincola a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:am un psp si nu stiu cum sa-mi pun jocuri pe card, imi poate explica cineva, da cat mai explicit. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Bia_1042 a răspuns:

Imi dati id lui demi lovato?

| Costi21 a răspuns:

Deci intri in psp de pe pc si faci un folder gol numit iso dar trebuie sal ai decodat intri pe kat.ph scrii jocu sus in dreapta si vezi ca mai jos de unde ai scris jocu scrie: game filme music dai game si iti apare sus unde ai scris numele jocului pe langa ce ai scris tu apare category:game si pe langa aia mai scrii tu psp si iti apare(daca n-am fost destul de explicit in pare rau)