| DiaDivina a întrebat:

Am si eu o intrebare.este urgent...calculatorul meu are 4 partitii, si mi-am reinstalat windowsul ieri...numai ca aveam un folder intr-o partitie care a disparut si nu inteleg cum.trebuie sal recuperez cumva.cine stie cum si daca se poate. e foarte important! Ms multsad

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Pai da cu search. Daca ai reinstalat partitia cu folderul nu mai ai ce sa ii faci. Daca nu ai reinstalat partitia cu folderul respectiv este posibil sa se fi sters daca era un shortcut. Incearca sa il cauti cu search...sau sa cauti fisierele din el.

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Deschide o fereastra, in bara meniului clic instrumente\optiuni folder\vizualizare\bifezi se afiseaza folderele si fisierele ascunse\se aplica

| Enzio a răspuns:

Daca ai dat reformat iti sterge tot,dispare, nu ai km sa il recuperezi daca nu ai pus fisierul pe un CD, e normal!

| DiaDivina explică:

Nam dat reformat decat o partitie...si nu era acolo folderul...

| DiaDivina explică:

Pai...am gasit undeva niste foldere din folderul ala si sunt goale. unde aveam poze.