| andrey_5274 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop si as vrea sa stiu daca este corect sa lucrez cu el conectat la curent in acelasi timp si la baterie.Multumesc

Răspuns Câştigător
| deathproof a răspuns:

Salut, daca il folosesti acasa iti recomand sa-i scoti bateria si sa-l tii doar in priza. Bateria daca nu o folosesti las-o incarcata 50%, iar la 2 saptamani consumo si incarco inapoi. Asa procedez eu.

1 răspuns:
| alexxx a răspuns:

Da, este ``corect`` nu il afecteaza cu nimica, dar daca vrei ca bateria sa tina mai mult, te-as sfatui sa o dai jos si numai unde nu ai o sursa de alimentare sa o puiwinking