| Cristina22_8040 a întrebat:

Am si eu o o problema cu telefonul am un nokia N97 mini si nu reusesc sa accesez internetul in pub-uri sau oriunde exista wireless cand intru la WLAN imi arata ca, cauta dar apoi nimic, cauta la nesfarsit nu zice nici ca gaseste si nici ca nu gaseste si daca dau sa scriu eu numele la retea chiar daca am scris-o corect nu se intampla nimic ce poate fi? va rog daca stiti ceva? candva a mers dar acum nu mai si app telefonul nu are garantie ca nu este cumparat din RO pls help me Mersi

3 răspunsuri:
| viooiv a răspuns:

Sigur este Original?

| viooiv a răspuns:

Dac este Original.Ai problema cu softul. Cind l-ai luat functiona pe wlan?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demonii sunt de vina. http://minilink.ro/bt