| katy a întrebat:

Ce program pot descarca pentru a putea vedea video-uri mp4 pe laptop?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vlc e nr 1, asta porneste orice video http://www.videolan.org/vlc/

| WaterDrop a răspuns:

BS Player si VLC iti vor fi de ajuns sa vezi cam orice tip de video-uri doresti.

| Superior a răspuns:

Poti si cu cea preinstalata... totusi daca vrei, VLC Player.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face Ce sistem de operare ai?

| katy explică (pentru anonim_4396):

Windows 7

| anonim_4396 a răspuns (pentru katy):

Si nu ai WIndows Media PLayer instalat deja?

| katy explică (pentru anonim_4396):

Imi merge in reluare, sa fie de la laptop problema?

| anonim_4396 a răspuns (pentru katy):

Daca ti-a mers pana acum bine nu e...vezi driverele video.

| katy explică (pentru anonim_4396):

Mersi frumos, o sa caut pe cineva care se pricepe la astea laughing

| RAY a răspuns (pentru katy):

Se inclazeste?

| katy explică (pentru RAY):

Da e un laptop mai vechi, am cooler la el dar tot face probleme.Am reusit sa deschid video-ul.ms frumos

| tintareco a răspuns:

Katy,îţi recomand ceva pe care îl folosesc şi eu, media player classic home cinema, dacă ceva nu funcţionează, scrie-mi, succes.
https://sourceforge.net/projects/mpc-hc/

| tintareco a răspuns:

Dacă întîmpini greutăţi de descărcare pe sourceforge, atunci, poţi să aplici şi aici :
https://media-player-classic-free.en.softonic.com/
Succes Katy, o să reuşeşti şi singură, totuşi, dacă ai nevoie de ajutor...

Răspuns utilizator avertizat