| 19241738194124 a întrebat:

Buna, am si eu o problema, astazi mi-am uitat încărcătorul de la laptop, sunt la 400 km de casa.
Cum as sa gasesc alt încărcător la fel? Daca ma puteti ajuta sa-mi cautati unul la fel v-as fi recunoscator
https://imgur.com/a/5oSc0EA
Puteti sa-mi lasati link, va multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si la ce te ajuta daca-ti trimitem noi link?
Fiidca il poti primii in 3-6 saptamani, daca-l cumperi online.
Este mai simplu si mult mai rapid sa ti-l trimita ai tai, de acasa, cu express mail sau sa intri intr-un magazind e computere, sa le arati poza sis a cumperi unul nou, direct din magazin.

| CentyLox a răspuns:

Cauti pe net p/n ul dar nu prea vad site-uri din Romania
Cauta pe ebay