| KaterinaPetrova a întrebat:

am si eu o problema.cand aprind pc dupa 10-15 min mi se stinge monitoru.si dupa 1-2 mine se aprinde dupa aia iar se repeta. ce are?crying(. help me

Răspuns Câştigător
| Zoricutzu a răspuns:

Cred ca monitorul se incalzeste prea tare si are o protectie termica care il scoate din functiune pana se raceste, mergi cu el la un specialist care sa-l curete de praf in interior.

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Poate ai undeva in pc tensiune sau daca e un monitor vechi schimba-l cu altul mai performant

| Gabriel1 a răspuns:

Probabil e setat din Display Proprietes/Power options proprietes.