| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand imi aprind laptopul, ecranul nu se aprinde? Va rog HELP!

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

La fel cum a zis solutiipc pot fi enspe mii de motive insa unul ar putea fi placa video, al doilea sursa chiar daca e laptop, al treilea incearca cu o suflare de praf ca aici: http://www.tutorialepc.ro/cum-se-curata-un-calculator-de-praf.html insa din cate imi dau seama nu ar fi de la asta, dar merita sa incerci.

| roxanamariana74 a răspuns (pentru jabiilord):

Mersi, mi-a fost de ajutor!

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
1001 de motive prosibile, trebuie dus in service pentru o constatare.