| ALEX12310 a întrebat:

BUNA TPU am o problema cu calculatorul cand incerc sa deschid majoritatea folderelor programelor imi da urmatoarea eroare : locul de unde provine fisierul si " is not a valid Win32 valid
application funda celui ca imi rezolva problema multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| jhonyboxing a răspuns:

Alex vezi ca ai virus sigur sunt vrusi informatici care ataca fisierele din Windows cum ar fi in cazul tau Win32 este un fisier din Windows.
Cauta un antivirus bun pune-l sa analizeze calculatorul in intregime si s-al curete de virusi.
Dupa care pune un program de optimizarea calculatorului gen TuneUp sa-ti repare fisierele.
Cred ca ti-am fost de ajutor.
Nu stiu daca merit Funda, tu decizilaughing