| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu iphon-ul meu.Mi-am instalat windows 2007 si logic mi s-au sters pozele din calculator acum cand vreau sa bag telefonul sa descarc pozele nu imi mai apare nimic(inainte imi aparea sa descarc pozele acum nu) dc?
Funda :* si voturi

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu iti merge pentru ca I-phone-ul tau are program de operare iOS.Ca si cum ai vrea sa alimentezi un motor pe benzina, cu motorina.Nu merge.

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Hello...probabil nu ai instalat programul (driverul) pentru Iphone..si daca nu e instalat, nu citeste cand conectezi...instaleaza-ti driverul.