| r0xanyka0 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc'ul, acum 2 zile mi-am reinstalat windows-ul, mi-am pus windous 7 si acum calculatorul nu'mi mai citeste hardul extern si nici cititorul de card.ce pot sa fac ca sa mi le citeasca?

8 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Dezinstaleaza web-ul si instaleazal din nou.

| r0xanyka0 explică (pentru frikk):

Ce web sa dezinstalez?

| frikk a răspuns (pentru r0xanyka0):

Mai simplu vezi in BIOS daca iti citeste/vede hardu daca nu il vede in BIOS s-a dus hardu.

| Alynush98 a răspuns (pentru frikk):

Alooo hardu e extern... dar cine stie incearca nu am avut niciodata.

| frikk a răspuns (pentru Alynush98):

Alo? nu sunt pe firwinking
ps: du-te si culcate sad

| Hummels a răspuns:

Driverele pentru cititorul de hard si hardul extern ai incercat sa le instalezi? pentru cititorul de card cel putin stiu ca e nevoie de driver...

| Alynush98 a răspuns:

Hahahah. nu e cu web-ul, cand ai instalat windowsul l-ai instalat cu HDD extern si cu Cititorul de carduri in pc?