| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu pc'ul.....am bagat windows xp.si nu-mi mai citeste cd de instalare wireless dar inainte mergea pe acelasi windows help. Funda

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Esti sigur? Alt CD citeste?

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Da altceva citeste...imi da eroare cum ca nu e compatibilstraight face

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ma taicule, de la nu citeste, pana la nu e compatibil, e cale lunga! Invatati sa vorbiti! Unu la mana. Doi la mana. Nu ai spus ce PC. Desktop sau laptop? Nu ai spus ce placa de retea! Deci nu astepta raspunsuri in atare conditii!