| Antonia12344321 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema cu sloturile usb de la laptop. Pot baga stick in ele sau mouse, dar cand incerc sa conectez un telefon cu cablul de date nu il accepta. Aveti idee care este problema?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei ajutor? De ce nu spui si ce telefon ai? Problema nu sunt sloturile de la laptop ci cablul pe care il folosesti pentru conectare. Incearca altul.

| Antonia12344321 explică (pentru darrio2007):

Am incercat 3 telefoane si vreo 4 cabluri. Nu as fi intrebat inainte sa incerc.

| RAY a răspuns:

Poate trebuie driver pentru el, unele telefoane cer drivere speciale pentru ele

| BloodySwordYT a răspuns:

Vezi pe telefon daca ai debugare usb

| Antonia12344321 explică:

Am incercat cu mai multe telefoane si mai multe cabluri. Deci problema provine de undeva de la laptop cred.