| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu un virus nu pot sa il sterg am Avira.

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Salut. Da jos Avira si pune Avast home edition, ca e foarte bun si nu spun asta dintr-un simplu motiv de a lauda un produs sau altul, eu am testat multe antivirusuri si am ramas la acesta. Avast are si o optiune de scanare anca din bios, inainte de a porni windows, cea ce nu multe antivirusuri au.

3 răspunsuri:
| boy777 a răspuns:

Descarca malwarebytes antimalware scaneaza full cu el si la final sterge infectiile mai poti incerca si cu dr. web cure it

| boy777 a răspuns:

In legatura cu avast iti recomand avast 5 free daca vrei poti incerca:avast 5 free+comodo firewall+threatfire este o combinatie foarte buna si de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reinstaleaza win