| anonimuu a întrebat:

Am o mare problema, cum sterg un virus cu avira internet security plus? Am dat delete dar nu face decat sa il scoata din carantina eu vreau sa il sterg de tot din PC. Este vorba de BDS/Lease.a. Am nevoie rapida de ajutor, dau funda.

2 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Îți pot face eu setările la Avira, contactează-mă la Skype: david.radikal

| anonimuu explică (pentru RadikalGamer):

Nu am skype. Nu prea am nevoie de setari le-am facut singur. Tot ce vreau sa stiu e cum sa sterg virusul.