| madalinafashion a întrebat:

am si eu o problema la laptop, sper sa gasesc la voi o solutie. Din ce cauza, in momentul in care, intru pe net sau citesc un fisier orice, cum se incarca pagina precedenta, inmediat imi coboara in josul paginii, se si blocheaza? Nu mai reusesc sa fac nimic cu laptopul din cauza asta. Daca apas esc. Merge cateva secunde dupa care iar se blocheaza. L.am dus la service, nu au facut mare lucru. Sa fie de la virusi sau de la el ceva? Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Foloseste mouse si scoate touchpad-ul s-au reinstaleaza browserul happy

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Dezactiveaza touchpad-ul!

| madalinafashion explică:

Nu pot folosi nici macar touch.ul... Dar am gasit solutia. Se pare ca aveam o tasta blocata