| Bk_Tufoi_Kizo_1994 a întrebat:

Cum pot scapa de lagul de pe calculator, nu am avut probleme cu calculatorul pana acum, dar de 3 zile cand intru pe internet se blocheaza in continu si cand merge incarca o pagina in 15 secunde... [nu am virusi si am si memorie pe C 40gb liberi] dau funda care ma ajutahappy

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ai spatiu liber, nu memorie. Instaleaza asta si dai o scanare full: http://www.malwarebytes.org/
Nu mai fi asa sigur ca nu ai virusi. Iti garantez ca ai. Daca totusi esti "clean", atunci ai probleme hardware. Hdd-ul sau memoria. Fa teste.

| Bk_Tufoi_Kizo_1994 explică (pentru K0sti):

Multumesc, am scanat si am gasit un mic virus in metin laughing si l.am sters si acum merge la fel ca la inceput pcu happy ai funda

| K0sti a răspuns (pentru Bk_Tufoi_Kizo_1994):

Bine ca ai rezolvat. Bravo.

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Uita-te in Task Manager care e baiul.

| Elodiu a răspuns:

Incearca sa optimizezi pc`ul cu niste programe,JetCleaner, Auslogics Boost speed, Ccleaner, Tun up, PC tools Performance etc... sunt mai multe variante

| Bk_Tufoi_Kizo_1994 explică (pentru Elodiu):

Am bagat pe laptop acum 2 saptamani boost speed si m.a umplut de virusi asa ca prefer sa nu il mai folosesclaughing