| anamariavd a întrebat:

Bună! Am și eu o problemă. Vreau sa imi cumpăr un Iphone. Dar nu știu ce sa aleg. 11 simplu sau SE 2020. SE e mic comod elegant, 11 este mai modern. Voi ce spuneți sa fac?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si de ce ar conta părerea noastră? Tu cumpăra ti ce vrei functie de bani.

| badpanda a răspuns:

Au acelasi procesor.

| ncristian7805 a răspuns:

Iti recomand iphone 11. Automat acesta are specificatiile mai superioare fata de se 2020.

| Noturbusiness a răspuns:

Te sfătuiesc să alegi iPhone 11, are mai multe avantaje, printre care Face ID-ul, care nu este pe SE 2020.