| katrynna a întrebat:

Am si eu o tableta Tableta E-BODA Izzycomm Z70 si mi s-a rupt mufa de incarcare. Cei de la garantie mi-au spus ca mufa nu merge schimbata deoarece nu se gaseste separat si ca trebuie sa-mi schimbe nu stiu ce placa cu totul si ca ma costa 3 milioane. As vrea sa stiu daca este adevarat ca nu se poate repara decat mufa si bineinteles mai ieftin

Răspuns Câştigător
| maturgrizonat a răspuns:

Cu riscul de a pierde garantia, incearca si la un service gsm sau un particular indemanatic.

2 răspunsuri:
| Bogdan_Bogdy_Bogdan_1972 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Ma gandeam sa fac o sesizare la OPC.

| criscris2015 a răspuns:

Bună! Aceeasi prproblema o am și eu cu tableta.am facut sesizare la opc dar m-au trimis la un expert tehnic de pe langa tribunal. Cum ati rezolvat problema? mulțumesc