| cherybloom a întrebat:

Buna am si eu un Samsung Corby (S3650),in cateva zile o sa am internet pe mobil, cum pot intra pe Yahoo mesinger de pe telefon?
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Poisoned a răspuns:

Pai, prima data du-te pe PC la messenger, logheaza-te iar dupa aceea dai sus la fereastra "Messenger" si dai pe Log in on Mobile Phone, bagi numarul tau de telefon, iar peste cateva secunde vei primi un mesaj cu linkul de la Yahoo. Trebe sa dai mai jos, si va aparea Yahoo Messenger, dai acolo si te loghezi. ( Si eu am avut un Samsung Corby, si am avut aceeasi problema, dar am inlocuit telefonul cu altul nou ). Sper ca ti-am fost de ajutor!

| cherybloom explică (pentru Poisoned):

Mai trebuie sa scriu ceva inainte de numa am pus +072.........si nu merge

| Poisoned a răspuns (pentru cherybloom):

Nu trebuie cu "+" Scrii numarul normal.

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Daca nu ai descarcat direct in telefon, intrii de pe internet.