| Catalin_Vlascu_1975 a întrebat:

Buna,am si eu windows xp sp3 final si nu gasesc driverul de sunet...mi-ar trebui realtek AC 97....imi puteti da un link de unde il pot descarca si folosi fara a lua virusi?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca esti sigur ca e Realtek vezi aici:
http://drivers.softpedia.com/......A397.shtml

| gmbod1 a răspuns:

Baga-ti driver booster si iti i-a automat toate driverele

| airflow a răspuns:

Faci asa: bagi cd ul cu wind in unitatea iptica, apoi click dreapta pe my computer/manage/device manager/ click dreapta pe triunghiul galben, care este placa ta de sunet fara driver/update driver, apoi alegi calea, adica cd room ul, si lasi asa sa si faca singur update ul necesar, daca nu functioneaza incearca cu alt cd de windows, trebuie sa mearga pana la urma, eu am un cd care l am facut special pentru probeme d astea si contine vreo 20k de drivere sau 200k nu stiu exact, si tu poti gasi pe net daca vrei!