| Al3Cssa19 a întrebat:

Am ul laptop TOSHIBA C660 si intr-o zii ma uitam la niste poze si nu stiu pe ce am apasat si mi-s-a stins ecranul, dar imediat mi sa aprins..si mi sa mai intamplat asta de mai multe ori. Dupa ce l-am stins si cand l-am aprins dupa tot ecranul era negru! El functioneaza deoarece s-a aprins becul care arata ca merge...dar nu se vede nimica daca il tin drept. Daca il pun in alta parte (mai stranb) se vede dar, foarte greu! Am umblat si la luminozitate dar..degeaba. Nu stiu ce sa ii mai fac. Daca vi s-a intamplat si voua va rog sa ma ajutati! DAU FUNDA! Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Al3Cssa19 explică:

Nu merge crying((

| bazzinga a răspuns:

Bunaziua, vi s-a stricat, monitorul, sau pur si simplu probabil, sa ros, cablul, intre monitor si, laptop, aceasta poate fi reparat doar in conditiile serviceului.

| Al3Cssa19 explică (pentru bazzinga):

Nu stiu..ca nu am cablu... teoretic nu mai merg ledurile de la display