| FloriinDobrinn a întrebat:

Am o problemă la calculator
Mi se luase curentul si ascultam muzica si când să-l aprind nu se mai aprinde deskopul când e stins pc apare becul portocaliu asa si când este aprins verde, pc este aprins si becul tot verde doar că ecranul negru prima data cand l-am aprins îmi apare atunci cand se deschide si după rămâne negru. Am mai avut problema asta si a fost de la rami si acum i-am scos, i-am băgat si degeaba când sunt scosi ramii de tot este pc aprins si apare becul portocaliu si ecranul tot negru. Dau funda cui ma ajută!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are memoria calculatorului, de o tot scoti si bagi intruna) cu problema de alimentare cu energie electrica?

| FloriinDobrinn explică (pentru Violleta2022):

Păi nu stiu am mai avut problema asta si cu rami a fost problema.