| alinushuorga a întrebat:

Am un Alcatel One Touch 991!
Mi-am lasat telefeonul acasa intr-o zi si pana sa vin acasa fratemiu a tot incercat sa il deblocheze si il tot gresea modelul de deblocare... si acum nu ma mai lasa sa incerc sa il deblochez. imi cere email si parola si pun la emailuri si parola si nu merge... si ocnturi google si gmail detoate. dar nu vrea ce ar trebui sa pun sa sa fac? ( l-am inchis, am scos bateria, sim-ul, cardul) tot. si pl!

2 răspunsuri:
| XxAlexandruxX a răspuns:

Salut,inchide telefonul si apasa butonul de volum sus si cel de pornire in acelasi timp! O sa iti apar un meniu, de acolo te descurci singur il resetezi etc o sa ti se stearga tot din el

| Edy50 a răspuns:

Cauta pe youtube a mai patit un coleg cu un Samsung galaxy ace plus dar mai multe nu te pot ajuta.