| Sonia822 a întrebat:

Buna, Am un amic care isi schimba zilnic starea si pozade profil pe wapp. In urma unei contraziceri pe o anumita tema, starea nu a mai aparut (stiu ce setari se fac) iar poza de profil e aceeasi de o luna. Nu a mai schimbat-o sau e`blocata` cumva? Mentionez ca vorbim, eu nu sunt blocata, ca si utilizator de wapp. Doar poza... Astept raspuns. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Ruptura a răspuns:

Dezinstaleaza-ti programul si comunica cu el la telefon sau in viata reala, e mult mai bine decat sa stai toata ziua sa dai mesaje.
Intrebarea ta e foarte proasta, sper ca ti-ai dat si tu seama in astea 5 ore

| Sonia822 explică (pentru Ruptura):

Da mervci, si eu sunt old school si impotriva noii tehnologii, dar explicatia e una psihologica. Prin poza de profil puteam sa-i analizez anumite trairi, anumite stari sufletesti, impactul cuvintelor mele. E o forma de comunicare prin imagini, unele lucruri nu se pot transa porin cuvinte. Intrebarea nu e proasta deloc, ba are un sens, doar ca nu il vezi tu pentru ca porti ochelari de cal, vezi doar inainte. Ceea ce nu e rau in cazul asta, e bine sa-ti vezi de drumul tau, daca stii ca nu poti fi de folos. Asa, sa pierdem timpul pe aici... mai bine mangaiai o gagica